.
 
.

Новини


16 жовт. 2018
VІІ-ий міський туристський зльот-змагання серед учнів 7 класів ЗЗСО міста, присвяченого Дню захисника України
Про результати проведення VІІ-го міського туристського зльоту-змагання серед учнів 7 класів ЗЗСО міста, присвяченого Дню захисника України

16 жовт. 2018
Конкурс
Визначено перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на зайняття посади вчителя-логопеда Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

27 вер. 2018
Змагання серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвяченні тижню туризму
Про результати проведення змагання серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвяченні тижню туризму

26 вер. 2018
Оголошено конкурс
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників ІРЦ

19 вер. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти
19.09.2018 о 08.00 в актовій залі ЕЗОШ №2 відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

12 вер. 2018
Нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти
12 вересня 2018 року о 12.00 в актовій залі дитячої поліклініки відбулась інструктивна нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти

Всі новини

Змагання серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвяченні тижню туризму

27 вер. 2018
Про результати проведення змагання серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвяченні тижню туризму

З метою формування здорового способу життя, популяризації туризму, спортивного орієнтування та організації змістовного дозвілля учнів міста, 25 вересня 2018 року серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти було проведено змагання, присвячене тижню туризму. Організаторами даного заходу був педагогічний колектив Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту.

У заході прийняли участь 7 команд із загальною кількістю 64 п’ятикласники. До участі були допущені діти з основною та підготовчою групою здоров’я відповідно до заявки, затвердженої директором та медичним працівником ЗЗСО.

Задача кожної команди полягала у проходженні двох дистанцій «Фріроуп» (7 етапів) та «Лабіринту-орієнтування» (5 контрольних пунктів). Безпека дітей під час проходження дистанції «Фріроуп» забезпечувалась представниками від команд та суддями на етапах. Слід відмітити, що у порівнянні з минулими роками учасники змагань на цій дистанції показали кращі результати.

За результатами кожної дистанції були визначені переможці етапів. На дистанції «Фріроуп»: 1 місце виборола команда ЕЗОШ №7, 2 місце – команда ЕНВК №5, 3 місце – команди ЕБЛ та ЕЗОШ №2. На етапі «Лабірінт-орієнтування»: 1 місце виборола команда ЕБЛ, 2 місце – команда ЕНВК №5, 3 місце – команда ЕНВК №1.

В загальному заліку змагань серед учнів 5-х класів ЗЗСО, присвяченому тижню туризму: І місце виборола команда ЕНВК №5, ІІ місце – команда ЕБЛ, ІІІ місце – команда ЕЗОШ №7. Вітаємо всіх з перемогою!

Сподіваємось, що в наступному навчальному році цей захід пройде так само жваво та весело!