.
 
.

Новини


18 груд. 2018
Змагання з міні-футболу
У рамках міської спартакіади школярів 10-14 грудня на базі ЕЗОШ №7 відбулися міські змагання з міні-футболу серед юнаків ЗЗСО.

18 груд. 2018
Дистанційне навчання для управлінців
17 грудня 2018 відбувся підсумковий відкритий урок для слухачів ДК. Управління інформацією засобами Google-диску, де учасники дистанційного навчання захищали свої творчі проекти. Директор Науково-методичного центру Цемко С.А. вручила 27 слухачам за результатами навчання сертифікати.

18 груд. 2018
Заняття в міській школі становлення педагогічної майстерності
17.12.2018 року на базі опорного ЕНВК №1 для слухачів міської школи становлення педагогічної майстерності були проведені відкриті уроки та майстер-клас.

14 груд. 2018
ОДИН З ПЕРШИХ ДИТСАДКІВ ЕНЕРГОДАРА ВІДЗНАЧИВ 45-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ
14 грудня 2018 року один з перших дитячих дошкільних установ Енергодара - дитячий садок №3 «Світлячок» - відзначив свій 45-й ювілей.

14 груд. 2018
Теоретичний семінар для вихователів-методистів ЗДО міста, заступників директорів, які опікуються початковою ланкою освіти, керівників ММО вчителів початкової ланки
13.12.2018 в Науково-методичному центрі проведено теоретичний семінар з теми «Упровадження Концепції Нова українська школа в закладах освіти та ознайомлення з оновленою програмою навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (наступність в роботі ЗДО та початкової ланки ЗЗСО)».

14 груд. 2018
Майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство»
13 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для соціальних педагогів закладів освіти міста майстер-клас з теми «Щасливе батьківство-щасливе дитинство».

Всі новини

Серпнева колегія управління освіти

30 серп. 2018
29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти

29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти, на якому були присутні всі члени колегії та запрошені:

 1. Музика Павло Олексійович – міський голова.
 2. Терентьєв Андрій Альбертович – заступник міського голови.
 3. Коробчук Уляна Володимирівна – голова Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.
 4. Працівники (спеціалісти) управління освіти.
 5. Працівники (методисти) Науково-методичного центру.
 6. Директори, заступники директорів з науково-методичної, навчально-виховної та виховної роботи закладів загальної середньої освіти.
 7. Директори, заступники директорів, методисти та завідувачі відділами закладів позашкільної освіти.
 8. Директори, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти.
 9. Керівники міських методичних об’єднань.
 10. Вчителі 1-х класів.
 11. Представники батьківської громадськості.
 12. Представники ЗМІ.

   Колегія була присвячена темі «Про стан розвитку освіти міста Енергодара на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік». З основною доповіддю виступила начальник управління освіти Букреєва С.М. Зі співдоповідями виступили:

1. Цемко С.А., директор НМЦ – «Методична підтримка педагогічних працівників в умовах реалізації  Концепції Нової української школи».

2.  Афанасенко Т.Г., директор ДНЗ №14 – «Створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи».

3. Макаревич В.М., директор ЕБГ «Гармонія» – «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей».

4. Зарубіна Н.Г., вчитель початкових класів ЕЗОШ №7 – «Реформа «Нова українська школа» очима вчителя».

5. Андрущенко О.О., директор ІРЦ – «Перспективи розвитку інклюзії в місті Енергодарі. Системне кваліфіковане супроводження дітей з особливими освітніми потребами в умовах Інклюзивно-ресурсного центру».

         На початку засідання виступили Музика П.О. та Терентьєв А.А., які привітали присутніх з початком навчального року та пообіцяли всебічну підтримку з боку місцевої влади реформи освіти і впровадження в місті державного проекту «Нова українська школа».

       Крім цього, перед педагогами виступила Бєлік Т., член Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, яка також пообіцяла сприяння і підтримку з боку громадськості та батьківської спільноти.

       Привітав освітян з початком нового навчального року і голова Енергодарської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Чорний Микола Дмитрович.