.
 
.

ЗНО

Новини


13 лют. 2019
Вітаємо учнів ЕНВК№1 з перемогою
Вітаємо переможців та їхніх вчителів з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, що проходив підгаслом «Об’єднаймося ж, братимої!» на тему: «Духовні святині рідного краю»

8 лют. 2019
Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко-Україна 2019"
З метою всебічної підтримки обдарованої молоді Міністерством освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та корпорацією Intel в Україні з 05 по 08 лютого 2019 року було проведено Всеукраїнський конкурс «Intel Еко Україна 2019» - національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2019 (International Science and Engineering Fair).

7 лют. 2019
Вітаємо переможців!
21-24.01.2019р. у місті Києв іпідведено підсумки ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедицї учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

30 січ. 2019
Виховний захід
29 січня 2019 року в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», в рамках міського патріотичного проекту «З любов’ю до України», відбувся виховний захід «Квіти у полі там, де Крути»,присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

30 січ. 2019
Тиждень математики
25 січня 2019 року в ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 в рамках Тижня математики відбувся цікавий захід «Storytelling з LEGO».

29 січ. 2019
Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів ЗЗСО
24 січня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів ЗЗСО з теми «Консультування педагогів і батьків.

Всі новини

Серпнева колегія управління освіти

30 серп. 2018
29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти

29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти, на якому були присутні всі члени колегії та запрошені:

 1. Музика Павло Олексійович – міський голова.
 2. Терентьєв Андрій Альбертович – заступник міського голови.
 3. Коробчук Уляна Володимирівна – голова Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.
 4. Працівники (спеціалісти) управління освіти.
 5. Працівники (методисти) Науково-методичного центру.
 6. Директори, заступники директорів з науково-методичної, навчально-виховної та виховної роботи закладів загальної середньої освіти.
 7. Директори, заступники директорів, методисти та завідувачі відділами закладів позашкільної освіти.
 8. Директори, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти.
 9. Керівники міських методичних об’єднань.
 10. Вчителі 1-х класів.
 11. Представники батьківської громадськості.
 12. Представники ЗМІ.

   Колегія була присвячена темі «Про стан розвитку освіти міста Енергодара на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік». З основною доповіддю виступила начальник управління освіти Букреєва С.М. Зі співдоповідями виступили:

1. Цемко С.А., директор НМЦ – «Методична підтримка педагогічних працівників в умовах реалізації  Концепції Нової української школи».

2.  Афанасенко Т.Г., директор ДНЗ №14 – «Створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи».

3. Макаревич В.М., директор ЕБГ «Гармонія» – «Нова початкова школа – простір освітніх можливостей».

4. Зарубіна Н.Г., вчитель початкових класів ЕЗОШ №7 – «Реформа «Нова українська школа» очима вчителя».

5. Андрущенко О.О., директор ІРЦ – «Перспективи розвитку інклюзії в місті Енергодарі. Системне кваліфіковане супроводження дітей з особливими освітніми потребами в умовах Інклюзивно-ресурсного центру».

         На початку засідання виступили Музика П.О. та Терентьєв А.А., які привітали присутніх з початком навчального року та пообіцяли всебічну підтримку з боку місцевої влади реформи освіти і впровадження в місті державного проекту «Нова українська школа».

       Крім цього, перед педагогами виступила Бєлік Т., член Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, яка також пообіцяла сприяння і підтримку з боку громадськості та батьківської спільноти.

       Привітав освітян з початком нового навчального року і голова Енергодарської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Чорний Микола Дмитрович.