.
 
.

Новини


16 лист. 2018
Оперативна нарада головного спеціаліста відділу шкіл та позашкільних закладів Павлової Ю.О. і головного спеціаліста сектора дошкільної освіти Овчарової Н.М. з соціальними педагогами та психологами
15.11. 2018 о 10.00 в актовій залі ЕНВК №1 відбулась оперативна нарада головного спеціаліста відділу шкіл та позашкільних закладів Павлової Ю.О. і головного спеціаліста сектора дошкільної освіти Овчарової Н.М. з соціальними педагогами та психологами закладів освіти міста

12 лист. 2018
Інформаційно-методична нарада з вчителями–логопедами логопедичного пункту управління освіти.
07.11.2018 відбулася інформаційно-методична нарада у начальника управління освіти з вчителями–логопедами логопедичного пункту управління освіти.

12 лист. 2018
Інструктивно-методична нарада щодо особливостей організації освітнього середовища в 1-х класах НУШ
31 жовтня 2018 року на базі НМЦ проведено інструктивно-методичну нараду з теми «Особливості організації освітнього середовища в 1-х класах Нової української школи

29 жовт. 2018
Міський зліт-змагання серед працівників закладів освіти міста
Про результати проведення міського зльоту-змагання серед працівників закладів освіти

24 жовт. 2018
Колегія управління освіти
24.10.2018 о 10.00 відбулося засідання колегії управління освіти

24 жовт. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти
24.10.2018 о 08.30 в актовій залі управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

Всі новини

Літо проходить для юних енергодарців з користю

16 серп. 2018
У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

Так, учні 1-4 класів з 01 по 21 червня відвідували пришкільні табори з денним перебуванням, які були організовані в ЕЗОШ №2 (https://www.en-oosh2.com/prishkolnyj-lager), ЕЗОШ №4 та ЕЗОШ №7 (https://energodarveselka7.blogspot.com). Сумувати нашим наймолодшим школярам не приходилось: щоденні вікторині на різну тематику, майстер-класи, спортивні змагання, рухливі ігри на повітрі тощо. Для проведення заходів залучалися керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Вихованці ЕЦТКС, ПНЗ «ЦДЮТ» та ПНЗ «КЮМ «Екватор» з флотилією» приймали участь у змаганнях з легкої атлетики (http://legkaatletikas.blogspot.com), боксу та шахів (https://cdut-energodar.wixsite.com/cdut-energodar/news-and-events), у Всеукраїнському фестивалі дитячої та художньої творчості «Єдина родина» (https://cdut-energodar.wixsite.com/cdut-energodar/news-and-events) та у особово-командних змаганнях Всеукраїнського відкритого зльоту клубів юних моряків, за результатами яких діти та колективи вибороли призові місця.

Юні туристи-вихованці ЕЦТКС здійснили багатоденні походи по Запорізькій та Харківській областях та Українським Карпатам. Під час походу діти не тільки зміцнюють своє здоров’я, підвищують спортивну майстерність та закріплюють вивчений у навчальному році теоретичний матеріал, але й вивчають краєвиди, знайомляться з географією та історією нашої країни.

З метою популяризації морської справи, удосконалення роботи з військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах роботи флотилії, формування навичок з корабельної справи, а також фізичного загартування дітей, юні курсанти ПНЗ «КЮМ «Екватор» з флотилією» були залучені до навчально-тренувальних зборів.

Враховуючи позитивний досвід минулих років, управлінням освіти проведено заходи щодо організації роботи літніх шкіл для обдарованих та здібних дітей у 2018 році. Так, у червні в ЕБГ «Гармонія» (https://sites.google.com/view/litnia/головна) навчалося 47 учнів, з яких 35 – отримали сертифікати, в ЕБЛ (http://www.enlicey.org.ua/news/823-shkola-dlya-odarennyh-detey.html) –173 учні. Під час роботи літніх шкіл для учнів проводилися заняття з предметів, бібліотечні та музейні уроки, психологічні тренінги, літературні вітальні, інтелектуальні брейн-ринги, філологічні, літературні, правознавчі та природознавчі батли, селфі-хвилинки, фестивалі проектів, одноденні експедиції, пошукові дослідження тощо.

З 13 по 23 серпня проходе навчання в літніх школах ЕНВК №1 та ЕМАН (http://www.eman.pp.ua) із загальною кількістю учнів 17 та 20 відповідно. У ЕНВК №1 адміністрація обрала організацію проведення дитячого пришкільного табору з поглибленим вивченням англійської мови «GoCamp» за участю іноземного волонтера-викладача. Окрім того, діти будуть вивчати підприємництво та інновації за проектом найбільшої української телекомунікаційної компанії «Київстар».

Програмою ЕМАН передбачено проведення таких заходів: предметні заняття з англійської та української мови; екскурсії до виставкової зали, галереї АРТ-блок, державного історико-археологічного музею-заповідника Кам’яна могила, історико-архітектурного музею-заповідника "Усадьба Попова", Національного заповідника Хортиця; інтелектуальні ігри «Брейншторм»; психологічні тренінги тощо.

 

 

 

Юлія Павлова, головний спеціаліст

відділу шкіл та позашкільних закладів

управління освіти міської ради 

 

16.08.2018