.
 
.

ЗНО

Новини


13 лют. 2019
Вітаємо учнів ЕНВК№1 з перемогою
Вітаємо переможців та їхніх вчителів з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, що проходив підгаслом «Об’єднаймося ж, братимої!» на тему: «Духовні святині рідного краю»

8 лют. 2019
Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко-Україна 2019"
З метою всебічної підтримки обдарованої молоді Міністерством освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) та корпорацією Intel в Україні з 05 по 08 лютого 2019 року було проведено Всеукраїнський конкурс «Intel Еко Україна 2019» - національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2019 (International Science and Engineering Fair).

7 лют. 2019
Вітаємо переможців!
21-24.01.2019р. у місті Києв іпідведено підсумки ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедицї учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

30 січ. 2019
Виховний захід
29 січня 2019 року в ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», в рамках міського патріотичного проекту «З любов’ю до України», відбувся виховний захід «Квіти у полі там, де Крути»,присвячений Дню пам’яті Героїв Крут.

30 січ. 2019
Тиждень математики
25 січня 2019 року в ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 в рамках Тижня математики відбувся цікавий захід «Storytelling з LEGO».

29 січ. 2019
Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів ЗЗСО
24 січня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗЗСО, ЗПО, соціальних педагогів ЗЗСО з теми «Консультування педагогів і батьків.

Всі новини

Літо проходить для юних енергодарців з користю

16 серп. 2018
У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

Так, учні 1-4 класів з 01 по 21 червня відвідували пришкільні табори з денним перебуванням, які були організовані в ЕЗОШ №2 (https://www.en-oosh2.com/prishkolnyj-lager), ЕЗОШ №4 та ЕЗОШ №7 (https://energodarveselka7.blogspot.com). Сумувати нашим наймолодшим школярам не приходилось: щоденні вікторині на різну тематику, майстер-класи, спортивні змагання, рухливі ігри на повітрі тощо. Для проведення заходів залучалися керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Вихованці ЕЦТКС, ПНЗ «ЦДЮТ» та ПНЗ «КЮМ «Екватор» з флотилією» приймали участь у змаганнях з легкої атлетики (http://legkaatletikas.blogspot.com), боксу та шахів (https://cdut-energodar.wixsite.com/cdut-energodar/news-and-events), у Всеукраїнському фестивалі дитячої та художньої творчості «Єдина родина» (https://cdut-energodar.wixsite.com/cdut-energodar/news-and-events) та у особово-командних змаганнях Всеукраїнського відкритого зльоту клубів юних моряків, за результатами яких діти та колективи вибороли призові місця.

Юні туристи-вихованці ЕЦТКС здійснили багатоденні походи по Запорізькій та Харківській областях та Українським Карпатам. Під час походу діти не тільки зміцнюють своє здоров’я, підвищують спортивну майстерність та закріплюють вивчений у навчальному році теоретичний матеріал, але й вивчають краєвиди, знайомляться з географією та історією нашої країни.

З метою популяризації морської справи, удосконалення роботи з військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах роботи флотилії, формування навичок з корабельної справи, а також фізичного загартування дітей, юні курсанти ПНЗ «КЮМ «Екватор» з флотилією» були залучені до навчально-тренувальних зборів.

Враховуючи позитивний досвід минулих років, управлінням освіти проведено заходи щодо організації роботи літніх шкіл для обдарованих та здібних дітей у 2018 році. Так, у червні в ЕБГ «Гармонія» (https://sites.google.com/view/litnia/головна) навчалося 47 учнів, з яких 35 – отримали сертифікати, в ЕБЛ (http://www.enlicey.org.ua/news/823-shkola-dlya-odarennyh-detey.html) –173 учні. Під час роботи літніх шкіл для учнів проводилися заняття з предметів, бібліотечні та музейні уроки, психологічні тренінги, літературні вітальні, інтелектуальні брейн-ринги, філологічні, літературні, правознавчі та природознавчі батли, селфі-хвилинки, фестивалі проектів, одноденні експедиції, пошукові дослідження тощо.

З 13 по 23 серпня проходе навчання в літніх школах ЕНВК №1 та ЕМАН (http://www.eman.pp.ua) із загальною кількістю учнів 17 та 20 відповідно. У ЕНВК №1 адміністрація обрала організацію проведення дитячого пришкільного табору з поглибленим вивченням англійської мови «GoCamp» за участю іноземного волонтера-викладача. Окрім того, діти будуть вивчати підприємництво та інновації за проектом найбільшої української телекомунікаційної компанії «Київстар».

Програмою ЕМАН передбачено проведення таких заходів: предметні заняття з англійської та української мови; екскурсії до виставкової зали, галереї АРТ-блок, державного історико-археологічного музею-заповідника Кам’яна могила, історико-архітектурного музею-заповідника "Усадьба Попова", Національного заповідника Хортиця; інтелектуальні ігри «Брейншторм»; психологічні тренінги тощо.

 

 

 

Юлія Павлова, головний спеціаліст

відділу шкіл та позашкільних закладів

управління освіти міської ради 

 

16.08.2018