.
 
.

Новини


19 вер. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти
19.09.2018 о 08.00 в актовій залі ЕЗОШ №2 відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

12 вер. 2018
Нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти
12 вересня 2018 року о 12.00 в актовій залі дитячої поліклініки відбулась інструктивна нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти

10 вер. 2018
Увага! Конкурс проектів!
Управління освіти запрошує взяти участь у голосуванні за проекти, що будуть фінансуватися за кошти громадського бюджету міста

30 серп. 2018
Серпнева колегія управління освіти
29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти

22 серп. 2018
Новий український правопис: громадське обговорення
Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису

8 серп. 2018
Твоє професійне майбутнє
В рамках реалізації профорієнтаційного Проекту «STAR PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.» ЕЦЗ пропонує учням 8-11 класів пройти тестування

Всі новини

Літо проходить для юних енергодарців з користю

16 серп. 2018
У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

Так, учні 1-4 класів з 01 по 21 червня відвідували пришкільні табори з денним перебуванням, які були організовані в ЕЗОШ №2 (https://www.en-oosh2.com/prishkolnyj-lager), ЕЗОШ №4 та ЕЗОШ №7 (https://energodarveselka7.blogspot.com). Сумувати нашим наймолодшим школярам не приходилось: щоденні вікторині на різну тематику, майстер-класи, спортивні змагання, рухливі ігри на повітрі тощо. Для проведення заходів залучалися керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Вихованці ЕЦТКС, ПНЗ «ЦДЮТ» та ПНЗ «КЮМ «Екватор» з флотилією» приймали участь у змаганнях з легкої атлетики (http://legkaatletikas.blogspot.com), боксу та шахів (https://cdut-energodar.wixsite.com/cdut-energodar/news-and-events), у Всеукраїнському фестивалі дитячої та художньої творчості «Єдина родина» (https://cdut-energodar.wixsite.com/cdut-energodar/news-and-events) та у особово-командних змаганнях Всеукраїнського відкритого зльоту клубів юних моряків, за результатами яких діти та колективи вибороли призові місця.

Юні туристи-вихованці ЕЦТКС здійснили багатоденні походи по Запорізькій та Харківській областях та Українським Карпатам. Під час походу діти не тільки зміцнюють своє здоров’я, підвищують спортивну майстерність та закріплюють вивчений у навчальному році теоретичний матеріал, але й вивчають краєвиди, знайомляться з географією та історією нашої країни.

З метою популяризації морської справи, удосконалення роботи з військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах роботи флотилії, формування навичок з корабельної справи, а також фізичного загартування дітей, юні курсанти ПНЗ «КЮМ «Екватор» з флотилією» були залучені до навчально-тренувальних зборів.

Враховуючи позитивний досвід минулих років, управлінням освіти проведено заходи щодо організації роботи літніх шкіл для обдарованих та здібних дітей у 2018 році. Так, у червні в ЕБГ «Гармонія» (https://sites.google.com/view/litnia/головна) навчалося 47 учнів, з яких 35 – отримали сертифікати, в ЕБЛ (http://www.enlicey.org.ua/news/823-shkola-dlya-odarennyh-detey.html) –173 учні. Під час роботи літніх шкіл для учнів проводилися заняття з предметів, бібліотечні та музейні уроки, психологічні тренінги, літературні вітальні, інтелектуальні брейн-ринги, філологічні, літературні, правознавчі та природознавчі батли, селфі-хвилинки, фестивалі проектів, одноденні експедиції, пошукові дослідження тощо.

З 13 по 23 серпня проходе навчання в літніх школах ЕНВК №1 та ЕМАН (http://www.eman.pp.ua) із загальною кількістю учнів 17 та 20 відповідно. У ЕНВК №1 адміністрація обрала організацію проведення дитячого пришкільного табору з поглибленим вивченням англійської мови «GoCamp» за участю іноземного волонтера-викладача. Окрім того, діти будуть вивчати підприємництво та інновації за проектом найбільшої української телекомунікаційної компанії «Київстар».

Програмою ЕМАН передбачено проведення таких заходів: предметні заняття з англійської та української мови; екскурсії до виставкової зали, галереї АРТ-блок, державного історико-археологічного музею-заповідника Кам’яна могила, історико-архітектурного музею-заповідника "Усадьба Попова", Національного заповідника Хортиця; інтелектуальні ігри «Брейншторм»; психологічні тренінги тощо.

 

 

 

Юлія Павлова, головний спеціаліст

відділу шкіл та позашкільних закладів

управління освіти міської ради 

 

16.08.2018