.
 
.

Новини


17 серп. 2018
Нарада керівників закладів освіти
17.08.2018 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

16 серп. 2018
Літо проходить для юних енергодарців з користю
У той час, коли більшість дітей відпочиває влітку в дитячих таборах, з друзям на вулиці, з батьками на морі чи з родичам на дачі, юні енергодарці мають можливість провести літо-2018 з користю.

8 серп. 2018
Оголошено результати конкурсу на заміщення вакантних посад ІРЦ
07 серпня 2018 року 0 15.00 годині в управлінні освіти Енергодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: вчителя-дефектолога та практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради Запорізької області .

8 серп. 2018
Твоє професійне майбутнє
В рамках реалізації профорієнтаційного Проекту «STAR PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.» та з метою популяризації робітничих професій Енергодарська міська філія Запорізького обласного центру зайнятості пропонує учням 8-11 класів пройти тестування

31 лип. 2018
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення посади вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда, психолога Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

9 лип. 2018
Увага! Оголошено конкурс для призначення на посади педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради.
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників ІРЦ

Всі новини

Шановні батьки майбутніх першокласників!

11 трав. 2018
Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

  Повідомляємо, що з 08 травня 2018 року набрав чинності Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом МОН України 16.04.2018 №367.

 Відповідно до наказу  Вам необхідно  впродовж  10 - 31 травня 2018 року надати до закладу загальної середньої освіти, в якому плануєте подальше навчання своєї дитини:

1) заяву про зарахування до 1 класу (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). Форма заяви визначена МОН України;

2) копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал свідоцтва);

3) медичну довідку за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

  У разі наявності та за бажанням батьків до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

  Якщо станом на 31 травня 2018 року кількість поданих заяв не буде перевищувати  загальної кількості місць у першому класі (перших класах), то всі діти, батьки яких подали заяви, будуть зараховані до закладу 01 червня 2018 року.

  Якщо ж кількість заяв перевищуватиме загальну кількість місць у першому класі (перших класах), то зарахування буде відбуватися за такими правилами:

1) 01 червня 2018 року включно зарахують усіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене (в заяві мають бути зазначені реквізити підтверджуючого документу), а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);

2) з 05 по 10 червня 2018 року у закладі освіти буде проведено жеребкування на вільні місця;

3)  до 15 червня 2018 року відбудеться зарахування у закладі освіти на вільні місця за умови подання до цієї дати необхідних документів.

  Список  зарахованих 01 червня 2018 року до закладу учнів, оголошення про дату, місце, час і спосіб проведення жеребкування, інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця, будуть розміщені на інформаційному стенді  та офіційному сайті закладу.   

Управління освіти Енергодарської міської ради