Управління освіти Енергодарської міської ради
 
.


Новини


9 лип. 2018
Увага! Оголошено конкурс для призначення на посади педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради.
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників ІРЦ

2 лип. 2018
Оголошення
Управління освіти Енергодарської міської ради запрошує осіб з інвалідністю на працевлаштування до закладів освіти міста Енергодар

20 черв. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти та колегія управління освіти
20.06.2018 о 08.00 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста та колегія управління освіти на якіх були присутні 35 осіб, з них 16 членів колегії.

19 черв. 2018
Рішення конкурсної комісії по визначенню кандидатури на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради
18 червня 2018 року 0 13.00 годині в управлінні освіти Енергодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради Запорізької області»

14 черв. 2018
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

23 трав. 2018
Нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста
23.05.2018 о 08.30 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 34 особи.

Всі новини

Міський природничий квест «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів ЗЗСО

12 квіт. 2018
З метою популяризації наук природничого напрямку, підвищення рівня екологічної свідомості та культури особистості у підростаючого покоління; активізації природознавчої та екологічної роботи в ЗЗСО міста, 11 квітня 2018 року було проведено міський природничий квест «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі.

В цьому році такий захід проводився вперше. Організаторами квесту був педагогічний колектив Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту.

У заході взяли участь 49 учнів.

Квест проходив у формі змагань команд-учасників. Старт команд був одночасний. Задача кожної команди полягала у тому, щоб набрати за найменший час максимальну кількість балів, які присуджуються за виконання запропонованих завдань на контрольних пунктах (КП). В завданнях були використані такі теми: рельєф нашої місцевості, гірські породи нашої місцевості, прикмети погоди (за рослинами та тваринами), рослинність нашої місцевості, охорона природи в нашій місцевості, топографічна підготовка та орієнтування за азимутом. Діти з цікавістю та захопленням виконували завдання квесту.

За результатами міського природничого квесту «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів ЗЗСО членами комісії було визначено переможців: І місце виборола команда ЕЗОШ №2, ІІ місце – команда ЕБЛ, ІІІ місце – команда ЕЗОШ №4. Вітаємо переможців та учасників!

 

Головний спеціаліст ВШПНЗ Павлова Ю.О.