.
 
.


Новини


25 квіт. 2018
Колегія управління освіти
25.04.2018 відбулося чергове засідання колегії управління освіти, на якому були присутні 36 осіб – 17 членів колегії та 19 запрошених.

23 квіт. 2018
Про медичні довідки для відвідування закладів освіти
МОЗ України надало роз’яснення про медичні довідки для відвідування закладів освіти

20 квіт. 2018
Нарада начальника управління освіти з керівниками закладів освіти
20.04.2018 о 08.00 в залі засідань управління освіти відбулася нарада начальника управління освіти з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 36 осіб.

17 квіт. 2018
Дні відкритих дверей в дошкільних навчальних закладах міста
Увага! Запрошуємо батьків майбутніх дошкільнят відвідати дошкільні заклади у Дні відкритих дверей!

16 квіт. 2018
Медкарта дитини для вступу до дитсадочка або школи більше не потрібна
Днями в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на власній сторінці у Facebook ще раз пояснила, яка довідка від лікаря потрібна під час вступу в школу і садочок.

16 квіт. 2018
Огляд-конкурс профспілкових куточків в закладах освіти.
11 квітня Енергодарська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України провела огляд-конкурс профспілкових куточків в закладах освіти

Всі новини

Міський природничий квест «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів ЗЗСО

12 квіт. 2018
З метою популяризації наук природничого напрямку, підвищення рівня екологічної свідомості та культури особистості у підростаючого покоління; активізації природознавчої та екологічної роботи в ЗЗСО міста, 11 квітня 2018 року було проведено міський природничий квест «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів закладів загальної та середньої освіти міста, присвяченого міжнародному Дню Землі.

В цьому році такий захід проводився вперше. Організаторами квесту був педагогічний колектив Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту.

У заході взяли участь 49 учнів.

Квест проходив у формі змагань команд-учасників. Старт команд був одночасний. Задача кожної команди полягала у тому, щоб набрати за найменший час максимальну кількість балів, які присуджуються за виконання запропонованих завдань на контрольних пунктах (КП). В завданнях були використані такі теми: рельєф нашої місцевості, гірські породи нашої місцевості, прикмети погоди (за рослинами та тваринами), рослинність нашої місцевості, охорона природи в нашій місцевості, топографічна підготовка та орієнтування за азимутом. Діти з цікавістю та захопленням виконували завдання квесту.

За результатами міського природничого квесту «Природа нашого міста» серед учнів 6-х класів ЗЗСО членами комісії було визначено переможців: І місце виборола команда ЕЗОШ №2, ІІ місце – команда ЕБЛ, ІІІ місце – команда ЕЗОШ №4. Вітаємо переможців та учасників!

 

Головний спеціаліст ВШПНЗ Павлова Ю.О.