.
 
.

Новини


19 вер. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти
19.09.2018 о 08.00 в актовій залі ЕЗОШ №2 відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

12 вер. 2018
Нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти
12 вересня 2018 року о 12.00 в актовій залі дитячої поліклініки відбулась інструктивна нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти

10 вер. 2018
Увага! Конкурс проектів!
Управління освіти запрошує взяти участь у голосуванні за проекти, що будуть фінансуватися за кошти громадського бюджету міста

30 серп. 2018
Серпнева колегія управління освіти
29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти

22 серп. 2018
Новий український правопис: громадське обговорення
Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису

8 серп. 2018
Твоє професійне майбутнє
В рамках реалізації профорієнтаційного Проекту «STAR PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.» ЕЦЗ пропонує учням 8-11 класів пройти тестування

Всі новини

Запрошуємо освітян міста на зустріч у форматі «Відкритий простір (Open Space)» на тему «Проекти «вирощування» бренду міста»

15 бер. 2018
22 березня 2018 року з 10.00 до 16.00 у Художньому виставковому залі по вул. Набережній (павільйон №6) відбудеться творча зустріч у форматі «Відкритий простір (Open Space)» на тему «Проекти «вирощування» бренду міста»

РАЗОМ ДО МЕТИ!!!

22 березня 2018 року з 10.00 до 16.00 у Художньому виставковому залі по вул. Набережній (павільйон №6) відбудеться творча зустріч у форматі «Відкритий простір (Open Space)» на тему «Проекти «вирощування» бренду міста».

Відкритий простір – це креативний метод дискусій в групах, який застосовується для стратегічного розвитку та пошуку рішень у проблемних ситуаціях. Учасники заходу зможуть запропонувати ідеї, теми для можливих майбутніх проектів створення позитивного міста та обговорити їх в малих групах. Відкритий простір – це формат необмеженого спілкування та творчості.

Запрошуємо всіх небайдужих, енергійних, креативних і активних мешканців міста залучитись до створення спільного майбутнього! Кількість учасників необмежена, вхід вільний.

Враховуючи важливість розбудови економіки міста, залучення інвестицій на його території з листопада 2017 року за підтримки проекту ПРОМІС розпочато роботу зі створення позитивного інвестиційного іміджу м.Енергодара, розробки маркетингової стратегії та його брендування. Протягом листопада 2017-лютого 2018 експертами проекту проведено три зустрічі у різних форматах, від обговорення проблем у вузькому колі спеціалістів до розширеного засідання у форматі «Світового кафе», у якому взяли участь найбільш активні мешканці міста. Проведено широке анкетування енергодарців. На зустрічах було обговорено та визначено найбільш важливі і цікаві аспекти міста:

Іміджеві проблеми міста: радіофобія пересічних громадян; монопрофільність, тупікове розташування, обмеженість культурних майданчиків, криза влади. Найбільша проблема – відсутність в національному та міжнародному інформаційному просторі.

Іміджеві ресурси міста – молоді, професійні, енергійні мешканці; енергетичні гіганти; лісові і водні масиви; фінансова стабільність; компактність та комфорт проживання. Основний ресурс – люди.

Мета брендування – залучення інвестицій, утримання молоді в місті.

Цільова аудиторія – інвестори, мешканці міста і потенційні мешканці міста.

Напрямки розвитку – зелена економіка, інновації, унікальні технології, еко-виробництво, науковий, конференційний туризм.

Контактна особа: Омененко Олеся Петрівна т.: 6 57 54, 066 240 96 28