.
 
.


Новини


20 черв. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти та колегія управління освіти
20.06.2018 о 08.00 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста та колегія управління освіти на якіх були присутні 35 осіб, з них 16 членів колегії.

19 черв. 2018
Рішення конкурсної комісії по визначенню кандидатури на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради
18 червня 2018 року 0 13.00 годині в управлінні освіти Енергодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради Запорізької області»

14 черв. 2018
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

23 трав. 2018
Нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста
23.05.2018 о 08.30 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 34 особи.

16 трав. 2018
ЗВІТУВАННЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА
Протягом червня 2018 року керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти звітують про свою діяльність за 2017-2018 навчальний рік

14 трав. 2018
Оголошення про проведення конкурсу для призначення на посаду директора Інклюзивно- ресурсного центру управління освіти Енергодарської міської ради
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Всі новини

Участь управління освіти в обласному семінарі-нараді «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах області у 2018 році»

28 лют. 2018
28 лютого 2018 року в м.Запоріжжі, у приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР відбувся обласний семінар-нарада для методистів відділів освіти рай/міськ держадміністрацій і територіальних громад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах області у 2018 році».

 28 лютого 2018 року в м.Запоріжжі, у приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР відбувся обласний семінар-нарада для методистів відділів освіти рай/міськ держадміністрацій і територіальних громад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах області у 2018 році».

 З привітальним словом до учасників семінару-наради звернулася Савельєва Г.Г., виконуюча обов’язки директора КЗ «Центр туризму» ЗОР, яка вручила грамоти і подяки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації переможцям огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти у 2017 році. Щорічно, управління освіти Енергодарської міської ради подає на даний конкурс звітність та матеріали щодо розвитку туристсько-краєзнавчої роботи та патріотичного виховання в закладах освіти міста за рік. Діяльність управління освіти, педагогічних колективів ЗЗСО та ЗПО м. Енергодара з цих напрямів позашкільної освіти за результатами 2017 року серед 11 міст та міських (Запорізьких) районів була оцінена на високому рівні та зайняла ІІ призове місце.

 Заступник директора з НМР КЗ «Центр туризму» ЗОР Шелегеда В.І. розповів присутнім про створення у приміщенні центру «Музею історії дитячого туризму і краєзнавства», присвяченого 70-річному ювілею закладу, про розвиток дитячого туризму та краєзнавства у Запорізький області, провів оглядову екскурсію експозиціями музею. Витоками туристичного руху в області було створення Запорізької міської дитячої екскурсійно-туристської станції (ДЕТС) 10 червня 1935 року. Із архівних документів було цікаво дізнатися про історичні факти, враження дітей та педагогів минулих років про походи, значення туризму в їх житті. Педагогічний колектив КЗ «Центр туризму» ЗОР запрошує педагогів та дітей відвідати новий туристсько-екскурсійний об’єкт м. Запоріжжя (додаткову інформацію можна знайти на персональному сайті центру).

 Археолог, спеціаліст обласного центру з охорони культурної спадщини Плешивенко Алла Григорівна та презентувала нову міжвідомчу програму з вивчення і збереження пам’яток історії, археології і архітектури «Спадщина Запорізького краю».

 За ініціативою м. Енергодара учасникам семінару запропоновано нову методику проведення рейтингової оцінки результатів роботи закладів освіти з туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямку.

 Також на заході обговорювались питання щодо участі здобувачів освіти у обласних змаганнях, які сплановані на 2018 рік, детально розглянуто умови їх проведення за кожним напрямом позашкільної освіти: туристської, краєзнавчої, патріотичної та дослідницько-експериментальної роботи з учнівською молоддю.

Головний спеціаліст ВШПЗ Павлова Ю.О.