.
 
.

Новини


19 вер. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти
19.09.2018 о 08.00 в актовій залі ЕЗОШ №2 відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

12 вер. 2018
Нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти
12 вересня 2018 року о 12.00 в актовій залі дитячої поліклініки відбулась інструктивна нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти

10 вер. 2018
Увага! Конкурс проектів!
Управління освіти запрошує взяти участь у голосуванні за проекти, що будуть фінансуватися за кошти громадського бюджету міста

30 серп. 2018
Серпнева колегія управління освіти
29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти

22 серп. 2018
Новий український правопис: громадське обговорення
Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису

8 серп. 2018
Твоє професійне майбутнє
В рамках реалізації профорієнтаційного Проекту «STAR PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.» ЕЦЗ пропонує учням 8-11 класів пройти тестування

Всі новини

Участь управління освіти в обласному семінарі-нараді «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах області у 2018 році»

28 лют. 2018
28 лютого 2018 року в м.Запоріжжі, у приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР відбувся обласний семінар-нарада для методистів відділів освіти рай/міськ держадміністрацій і територіальних громад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах області у 2018 році».

 28 лютого 2018 року в м.Запоріжжі, у приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР відбувся обласний семінар-нарада для методистів відділів освіти рай/міськ держадміністрацій і територіальних громад «Організація туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах області у 2018 році».

 З привітальним словом до учасників семінару-наради звернулася Савельєва Г.Г., виконуюча обов’язки директора КЗ «Центр туризму» ЗОР, яка вручила грамоти і подяки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації переможцям огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти у 2017 році. Щорічно, управління освіти Енергодарської міської ради подає на даний конкурс звітність та матеріали щодо розвитку туристсько-краєзнавчої роботи та патріотичного виховання в закладах освіти міста за рік. Діяльність управління освіти, педагогічних колективів ЗЗСО та ЗПО м. Енергодара з цих напрямів позашкільної освіти за результатами 2017 року серед 11 міст та міських (Запорізьких) районів була оцінена на високому рівні та зайняла ІІ призове місце.

 Заступник директора з НМР КЗ «Центр туризму» ЗОР Шелегеда В.І. розповів присутнім про створення у приміщенні центру «Музею історії дитячого туризму і краєзнавства», присвяченого 70-річному ювілею закладу, про розвиток дитячого туризму та краєзнавства у Запорізький області, провів оглядову екскурсію експозиціями музею. Витоками туристичного руху в області було створення Запорізької міської дитячої екскурсійно-туристської станції (ДЕТС) 10 червня 1935 року. Із архівних документів було цікаво дізнатися про історичні факти, враження дітей та педагогів минулих років про походи, значення туризму в їх житті. Педагогічний колектив КЗ «Центр туризму» ЗОР запрошує педагогів та дітей відвідати новий туристсько-екскурсійний об’єкт м. Запоріжжя (додаткову інформацію можна знайти на персональному сайті центру).

 Археолог, спеціаліст обласного центру з охорони культурної спадщини Плешивенко Алла Григорівна та презентувала нову міжвідомчу програму з вивчення і збереження пам’яток історії, археології і архітектури «Спадщина Запорізького краю».

 За ініціативою м. Енергодара учасникам семінару запропоновано нову методику проведення рейтингової оцінки результатів роботи закладів освіти з туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямку.

 Також на заході обговорювались питання щодо участі здобувачів освіти у обласних змаганнях, які сплановані на 2018 рік, детально розглянуто умови їх проведення за кожним напрямом позашкільної освіти: туристської, краєзнавчої, патріотичної та дослідницько-експериментальної роботи з учнівською молоддю.

Головний спеціаліст ВШПЗ Павлова Ю.О.