.
 
.


Новини


20 черв. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти та колегія управління освіти
20.06.2018 о 08.00 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста та колегія управління освіти на якіх були присутні 35 осіб, з них 16 членів колегії.

19 черв. 2018
Рішення конкурсної комісії по визначенню кандидатури на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради
18 червня 2018 року 0 13.00 годині в управлінні освіти Енергодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради Запорізької області»

14 черв. 2018
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

23 трав. 2018
Нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста
23.05.2018 о 08.30 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 34 особи.

16 трав. 2018
ЗВІТУВАННЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА
Протягом червня 2018 року керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти звітують про свою діяльність за 2017-2018 навчальний рік

14 трав. 2018
Оголошення про проведення конкурсу для призначення на посаду директора Інклюзивно- ресурсного центру управління освіти Енергодарської міської ради
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Всі новини

Візит міського голови до ДНЗ № 12

28 лют. 2018
27 лютого 2018 року міський голова Павло Музика відвідав дошкільний заклад компенсуючого типу №12 «Посмішка Пізнайки».

 27 лютого 2018 року міський голова Павло Музика відвідав дошкільний заклад компенсуючого типу №12 «Посмішка Пізнайки».

 При закладі дошкільної освіти працює масажний кабінет, фітобар, соляна кімната, музичний і спортивний зали для проведення розважальних заходів, кабінети для занять з лікувальної фізкультури, музики, кабінети психолога, соціального педагога, вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів, кімната ігрової терапії, ізостудія. Для надання медичних послуг діють два реабілітаційні центри з сучасним обладнанням, офтальмологічний та фізіотерапевтичний кабінети, кабінет стоматолога. У дитячому садку працює досвідчений, висококваліфікований медичний персонал, інструктори ЛФК, вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, практичні психологи. Для дітей, які мають проблеми із зором, які потребують корекції мовного або психічного розвитку, проводяться індивідуальні корекційні заняття, оздоровчі процедури, основна мета яких – соціальна адаптація та всебічний розвиток дитини.

 За підсумками візиту міський голова зазначив, що він приємно здивований рівнем створених в закладі умов для реабілітації та оздоровлення дітей.

 Заходи щодо оновлення матеріально-технічної бази та проведення поточних ремонтів дитсадка №12 та інших закладів освіти планується включити в коригування бюджету та розглянути на черговій сесії Енергодарської міської ради.