Управління освіти Енергодарської міської ради
 
.


Новини


9 лип. 2018
Увага! Оголошено конкурс для призначення на посади педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради.
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників ІРЦ

2 лип. 2018
Оголошення
Управління освіти Енергодарської міської ради запрошує осіб з інвалідністю на працевлаштування до закладів освіти міста Енергодар

20 черв. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти та колегія управління освіти
20.06.2018 о 08.00 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста та колегія управління освіти на якіх були присутні 35 осіб, з них 16 членів колегії.

19 черв. 2018
Рішення конкурсної комісії по визначенню кандидатури на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради
18 червня 2018 року 0 13.00 годині в управлінні освіти Енергодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради Запорізької області»

14 черв. 2018
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

23 трав. 2018
Нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста
23.05.2018 о 08.30 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 34 особи.

Всі новини

Нарада-семінар з актуальних питань соціально-правового захисту дітей

12 лют. 2018
8 лютого 2018 року в актовій залі ЕЗОШ №4 відбулася нарада-семінар з актуальних питань соціально-правового захисту дітей, організована службою у справах дітей міської ради.

  8 лютого 2018 року в актовій залі ЕЗОШ №4 відбулася нарада-семінар з актуальних питань соціально-правового захисту дітей, організована службою у справах дітей міської ради. У заході взяли участь представники управління освіти, науково-методичного центру, адміністрації закладів освіти міста, що координують діяльність закладів з вищезазначеного питання, а також інспектори з охорони дитинства на громадських засадах.


  Службою у справах дітей проаналізовано спільну діяльність з закладами освіти міста за 2017 рік з питань соціально-правового захисту дітей, а також з учасниками заходу обговорено проблемні питання у спільній роботі та шляхи їх вирішення.


  Увага присутніх була приділена огляду нових нормативно-правових актів та змінам у законодавчій базі, а саме: Закону України від 07.12.2017 №2229-VІІІ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», Національної Стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 року, яка розроблена з метою зміни існуючої системи інституційного догляду та виховання дітей, що не відповідає реальним потребам дітей та сімей з дітьми, створення умов для повноцінного виховання та розвитку дитини в сім’ї та інші. 


 Крім цього, організаторами заходу проведено анкетування спеціалістів та розповсюджено методичні матеріали та пам’ятки.