.
 
.

Новини


19 вер. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти
19.09.2018 о 08.00 в актовій залі ЕЗОШ №2 відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста

12 вер. 2018
Нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти
12 вересня 2018 року о 12.00 в актовій залі дитячої поліклініки відбулась інструктивна нарада для медичного персоналу закладів дошкільної освіти

10 вер. 2018
Увага! Конкурс проектів!
Управління освіти запрошує взяти участь у голосуванні за проекти, що будуть фінансуватися за кошти громадського бюджету міста

30 серп. 2018
Серпнева колегія управління освіти
29.08.2018 проведено серпневе розширене засідання колегії управління освіти

22 серп. 2018
Новий український правопис: громадське обговорення
Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису

8 серп. 2018
Твоє професійне майбутнє
В рамках реалізації профорієнтаційного Проекту «STAR PROFI Обирай. Вирішуй. Дій.» ЕЦЗ пропонує учням 8-11 класів пройти тестування

Всі новини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

9 лют. 2018
7 лютого 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  7 лютого 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 


  На початку засідання заслухано інформацію ювенальної превенції Енергодарського відділу поліції, служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти міської ради щодо запобігання вчиненню правопорушень серед дітей, вживанню алкогольних напоїв, наркотичних та токсичних речовин, тютюнопаління, а також стосовно пропаганди здорового способу життя. З цього питання вирішено вищезазначеним службам відповідно до компетенції продовжувати проведення спільних профілактичних рейдів та лекцій, інформаційно-роз'яснювальної роботи серед батьківської громадськості, взаємообміну даних про скоєння противоправних дій учнями загальноосвітніх закладів міста тощо.


  Серед питань порядку денного - призначення опіки над дитиною, яка позбавлена батьківського піклування, надання дозволу на оформлення договору дарування, відчуження житла, розподіл спадкового майна, закріплення житла за дітьми, які позбавлені батьківського піклування.


  Також члени комісії розглянули питання про позбавлення батьківських прав. У зв’язку з відкриттям провадження у цивільній справі за позовом сім’ї, в якій проживає 2 дітей, на засідання були запрошені позивач та бабуся дитини. Батьки на засідання не з’явились. Під час розгляду даного питання вирішено призупинити виплату на дитину, яку отримує матір та зобов’язати її влаштуватися на роботу, а також центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службі у справах дітей здійснювати контроль за виконанням батьківських обов’язків протягом 1 місяця. Дане питання буде винесено на розгляд комісії на наступне засідання.


  Присутні розглянули матеріали Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття, завершення та продовження соціального супроводу сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Рішенням комісії з позитивним результатом знято 4 сім’ї, продовжено соціальний супровід 5 сімей та взято 1 сім’ю. 


  Комісією затверджено 20 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з урахуванням пропозицій, які були надані ЕМЦСССДМ, навчально-виховними закладами міста, ДЗ «СМСЧ №1» та службою у справах дітей.