.
 
.


Новини


25 квіт. 2018
Колегія управління освіти
25.04.2018 відбулося чергове засідання колегії управління освіти, на якому були присутні 36 осіб – 17 членів колегії та 19 запрошених.

23 квіт. 2018
Про медичні довідки для відвідування закладів освіти
МОЗ України надало роз’яснення про медичні довідки для відвідування закладів освіти

20 квіт. 2018
Нарада начальника управління освіти з керівниками закладів освіти
20.04.2018 о 08.00 в залі засідань управління освіти відбулася нарада начальника управління освіти з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 36 осіб.

17 квіт. 2018
Дні відкритих дверей в дошкільних навчальних закладах міста
Увага! Запрошуємо батьків майбутніх дошкільнят відвідати дошкільні заклади у Дні відкритих дверей!

16 квіт. 2018
Медкарта дитини для вступу до дитсадочка або школи більше не потрібна
Днями в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на власній сторінці у Facebook ще раз пояснила, яка довідка від лікаря потрібна під час вступу в школу і садочок.

16 квіт. 2018
Огляд-конкурс профспілкових куточків в закладах освіти.
11 квітня Енергодарська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України провела огляд-конкурс профспілкових куточків в закладах освіти

Всі новини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

9 лют. 2018
7 лютого 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  7 лютого 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 


  На початку засідання заслухано інформацію ювенальної превенції Енергодарського відділу поліції, служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти міської ради щодо запобігання вчиненню правопорушень серед дітей, вживанню алкогольних напоїв, наркотичних та токсичних речовин, тютюнопаління, а також стосовно пропаганди здорового способу життя. З цього питання вирішено вищезазначеним службам відповідно до компетенції продовжувати проведення спільних профілактичних рейдів та лекцій, інформаційно-роз'яснювальної роботи серед батьківської громадськості, взаємообміну даних про скоєння противоправних дій учнями загальноосвітніх закладів міста тощо.


  Серед питань порядку денного - призначення опіки над дитиною, яка позбавлена батьківського піклування, надання дозволу на оформлення договору дарування, відчуження житла, розподіл спадкового майна, закріплення житла за дітьми, які позбавлені батьківського піклування.


  Також члени комісії розглянули питання про позбавлення батьківських прав. У зв’язку з відкриттям провадження у цивільній справі за позовом сім’ї, в якій проживає 2 дітей, на засідання були запрошені позивач та бабуся дитини. Батьки на засідання не з’явились. Під час розгляду даного питання вирішено призупинити виплату на дитину, яку отримує матір та зобов’язати її влаштуватися на роботу, а також центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службі у справах дітей здійснювати контроль за виконанням батьківських обов’язків протягом 1 місяця. Дане питання буде винесено на розгляд комісії на наступне засідання.


  Присутні розглянули матеріали Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття, завершення та продовження соціального супроводу сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Рішенням комісії з позитивним результатом знято 4 сім’ї, продовжено соціальний супровід 5 сімей та взято 1 сім’ю. 


  Комісією затверджено 20 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з урахуванням пропозицій, які були надані ЕМЦСССДМ, навчально-виховними закладами міста, ДЗ «СМСЧ №1» та службою у справах дітей.