Управління освіти Енергодарської міської ради
 
.


Новини


9 лип. 2018
Увага! Оголошено конкурс для призначення на посади педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради.
Управління освіти Енергодарської міської ради оголошує конкурс для призначення на посади педагогічних працівників ІРЦ

2 лип. 2018
Оголошення
Управління освіти Енергодарської міської ради запрошує осіб з інвалідністю на працевлаштування до закладів освіти міста Енергодар

20 черв. 2018
Нарада керівників навчальних закладів управління освіти та колегія управління освіти
20.06.2018 о 08.00 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста та колегія управління освіти на якіх були присутні 35 осіб, з них 16 членів колегії.

19 черв. 2018
Рішення конкурсної комісії по визначенню кандидатури на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради
18 червня 2018 року 0 13.00 годині в управлінні освіти Енергодарської міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради Запорізької області»

14 черв. 2018
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі
Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Енергодарської міської ради

23 трав. 2018
Нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста
23.05.2018 о 08.30 в залі засідань управління освіти відбулась нарада начальника управління з керівниками закладів освіти міста, на якій були присутні 34 особи.

Всі новини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

9 лют. 2018
7 лютого 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  7 лютого 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. 


  На початку засідання заслухано інформацію ювенальної превенції Енергодарського відділу поліції, служби у справах дітей міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти міської ради щодо запобігання вчиненню правопорушень серед дітей, вживанню алкогольних напоїв, наркотичних та токсичних речовин, тютюнопаління, а також стосовно пропаганди здорового способу життя. З цього питання вирішено вищезазначеним службам відповідно до компетенції продовжувати проведення спільних профілактичних рейдів та лекцій, інформаційно-роз'яснювальної роботи серед батьківської громадськості, взаємообміну даних про скоєння противоправних дій учнями загальноосвітніх закладів міста тощо.


  Серед питань порядку денного - призначення опіки над дитиною, яка позбавлена батьківського піклування, надання дозволу на оформлення договору дарування, відчуження житла, розподіл спадкового майна, закріплення житла за дітьми, які позбавлені батьківського піклування.


  Також члени комісії розглянули питання про позбавлення батьківських прав. У зв’язку з відкриттям провадження у цивільній справі за позовом сім’ї, в якій проживає 2 дітей, на засідання були запрошені позивач та бабуся дитини. Батьки на засідання не з’явились. Під час розгляду даного питання вирішено призупинити виплату на дитину, яку отримує матір та зобов’язати її влаштуватися на роботу, а також центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службі у справах дітей здійснювати контроль за виконанням батьківських обов’язків протягом 1 місяця. Дане питання буде винесено на розгляд комісії на наступне засідання.


  Присутні розглянули матеріали Енергодарського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про взяття, завершення та продовження соціального супроводу сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Рішенням комісії з позитивним результатом знято 4 сім’ї, продовжено соціальний супровід 5 сімей та взято 1 сім’ю. 


  Комісією затверджено 20 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з урахуванням пропозицій, які були надані ЕМЦСССДМ, навчально-виховними закладами міста, ДЗ «СМСЧ №1» та службою у справах дітей.