З приємністю інформуємо про те, що серед переможців V міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових та мистецьких робіт ім. Володимира Маняка та Лідії Коваленко, метою якого є активізація наукової, творчої діяльності молоді в збереженні пам’яті про голод-геноцид 1932-1933 років, є учениці та вчителі нашого міста.
17 грудня 2020 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників організував для спеціалістів психологічної служби системи освіти міста засідання клубу «Психея» з теми «Іміджбілдінг як проєктування успішності», мета якого – аналіз складових професійного іміджу педагогічного працівника, обговорення аспектів формування бездоганного іміджу спеціаліста психологічної служби.
История лангобардов
Павел Диакон (Paulus Diaconus) (ок. 725–799) – ученый монах и историк из монастыря Монте-Кассино. Происходил из знатного лангобардского рода; некоторое время был придворным писателем лангобардского короля Дезидерия и учителем его дочери; в 783–787 гг. находился при дворе Карла Великого. Автор исторических хроник, стихотворений и писем. В его основном произведении – «Истории лангобардов» (Historia Langobardorum) в 6 книгах описывается «история народа» с момента переселения лангобардов в 568 г. из Скандинавии в Италию и до смерти короля Лиутпранда в 744 г. Лангобардская история излагается Павлом в связи с историей других народов, в том числе и славян. «История лангобардов» была очень популярна в средние века и дошла до нас в более чем ста списках.