.
 
.





Новини


31 бер. 2020
Відбулося дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

30 бер. 2020
Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік
Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Всі новини

Календарно-тематичний план

 






Інші книги з цього розділу:
технології

технології
Технології 11 кл

 
 
 
Жизнь замечательных людей. часть 7

Жизнь замечательных людей. часть 7
Брюсов (Николай Ашукин) Брюллов (Владимир Порудоминский) Брут. Убийца-идеалист (Анна Берне) Брусилов (С. Семанов) Брехт (Лев Копелев) Брежнев (Леонид Млечин) Братья Стругацкие (Володихин, Прашкевич) Братья Райт (Зенкевич) Братья Гримм (Герман Герстнер) Боттичелли (Станислав Зарницкий) Боткин (Е. Нилов) Бортнянский (Константин Ковалев) Борисов-Мусатов (Константин Шилов) Борис Пастернак (Дмитрий Быков) Борис Пастернак (Дмитрий Быков) Боливар (И. Лаврецкий) Богдан Хмельницкий (К. Осипов)

 
 
 
 
 
Категорії